Zaslouží si vaši péči

Když se upřeně zadíváte na své ruce. Jste spokojeni s tím, jak vypadají? Jen malá část z nás, odpoví kladně. Ta malá část jsou ty šťastné dámy, které si našly čas a v okolí mají profesionální salón pro nehtovou modeláž. Větší část z nás na úpravu nehtů nemá mnoho času, a proto se snaží upravit si nehty doma. Vůbec to nemusí vadit jejich dokonalému vzhledu. I doma můžete vykouzlit perfektní manikúru. Nejdříve si musíte odpovědět na otázku, jestli jsou vaše přírodní nehty zdravé a pevné. V takovém případě stačí upravit jejich tvar a použít lak na nehty.

prsty


Nemusíte zoufat ani ve chvíli, kdy vaše nehty nedorůstají, lámou se, nebo jsou zažloutlé. Můžete je udržovat hezky upravené a nalakované v krátké délce, nebo si můžete pomoci sadou na gelovou nebo akrylovou modeláž nehtů. A co je na tom to nejlepší? I vy to můžete zvládnout u sebe doma při sledování televize a ve večerních hodinách. Žádné náročné hledání volného termínu ve specializovaném salónu. Už po pár prvních pokusech získáte výborné výsledky a vaše technika se bude zlepšovat s každým opakováním.

Na co nezapomenout
I pro domácí péči je nutné, abyste si pořídily profesionální vybavení. Nemusíte mít žádné obavy. Vybavení pro nehtovou modeláž je velmi dostupné. Celou řadu věcí si pořídíte jen jednou a budou vám sloužit na mnoho použití. Ostatní věci, jako například nejrůznější zdobení a laky na nehty budete postupně dokupovat podle toho, jakým směrem se vydají módní trendy v oblasti zdobení nehtů.

laky na nehty

Akryl nebo gel
Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, každá uživatelka si akrylové nebo gelové nehty oblíbila z jiného důvodu. Je jen jedna cesta, jak najít odpověď. Vyzkoušet obojí a porovnat si vlastní zkušenosti. Poté se rozhodnete, které technice dáte přednost a u nás si vždy objednáte vše potřebné.