Jak utajit tajný románek?

1.      Pozor na mobilní telefon

Vztahoví poradci říkají, že nejčastěji dojde k odhalení nevěry prostřednictvím mobilních telefonů. Proto, pokud jste se rozhodli, že se pustíte do adrenalinové zábavy zvané "tajný románek", myslete na to, že svůj nový objev si musíte v telefonu uložit pod falešným jménem a minimalizovat s ním esemeskovou komunikaci. Zprávy okamžitě mažte, stejně jako volání. Deaktivujte si sdílení polohy, jejímž prostřednictvím si váš partner může zjistit, kde se právě v danou chvíli nacházíte. Stejně eliminujte komunikaci přes sociální sítě, které jsou rizikové stejně, ne-li více.
líbání bradavky


2.      Na dárky raději zapomeňte

Kterou ženu by nepotěšilo, kdyby dostala květiny, malý dárek, bonboniéru nebo jinou pozornost? Ale pokud víte, že doma můžete mít problém takový dárek obhájit, raději se ho vzdejte. Stejně nezapomeňte zlikvidovat vstupenky do divadla nebo kina a dobrou radou je, abyste všude platili v hotovosti, a ne platební kartou.

3.      Společenské akce raději oželte

Možná toužíte se svým ctitelem zajít do divadla nebo kina či jen tak do společnosti. Pokud jste se rozhodli svůj vztah tajit, zapomeňte na to. I když jste přesvědčená, že na akci nikoho známého nepotkáte, jak se říká, náhoda je blbec. Pokud přece jen neodoláte, vyberte si kulturní událost ve vzdálenějším městě.

4.      Jazyk za zuby

Svědí vás jazyk z toho, jak byste své nejlepší přítelkyni chtěla říci, jak jste nyní šťastná? Nedělejte to! Čím méně lidí o tom ví, tím menší problémy. Na této filozofii trvejte i u svého nového objevu, protože pokud se bude chvástat před kamarády na pivu, vaše avantýra skončí katastrofou.
dvojice na louce

5.      Neměňte své zvyky

Víte, jak zní dobrá rada pro ty, kteří vyhrají v loterii obrovské peníze? Neměňte zvyky a typické projevy chování! Stejné doporučení platí pro vás. Prozradit vás totiž může i to, pokud se začnete jinak chovat. Pokud jste během týdne seděla stále doma a nyní začnete chodit třikrát týdně ven, budete nápadná.

Jak utajit tajný románek?
5 (100%)2