Akční tábor jako zajímavý program na léto pro větší děti

V dnešní moderní a uspěchané době tráví větší, ale bohužel už i menší děti valnou část svého volného času u počítačů, notebooků a mobilů. Proč je tomu tak? Jedním z důvodů je zřejmě zkrátka dopad moderní doby a příval nových moderních technologií. Zároveň je to ale také nejspíš jakási nuda a nezajímavý program na trávení volného času. Léto je dlouhé, jak ho tedy pokrýt zajímavým programem tak, aby ho vaše děti celé nestrávili doma za počítačem nebo s očima zapíchnutýma do mobilu?

sport

Jednoduše jim zaplaťte paintballový tábor a věřte, že si na nějaké moderní technologie ani nevzpomenou, maximálně ve chvíli, kdy se budou chtít se svými skvělými zážitky pochlubit vám rodičům nebo svým kamarádům. Pokud je vašemu dítěti od 11 do 19 let, je jedno, zda je to kluk nebo holka a věříte, že by se jim prázdniny v tomto stylu líbily, pak není lepší řešení, než jim to dopřát. A co je na takovém prázdninovém táboře bude čekat? Program je opravdu nabitý a pestrý. Náš program v místě zahrnuje různé hry a soutěže, výlety, různé míčové hry, posezení u táboráku a další zajímavé činnosti. Děti jsou ubytovány ve stanech s postelí, čeká na ně tedy opravdové dobrodružství, protože děti zkrátka stanování v přírodě zbožňují. Samozřejmostí jsou schopní a kvalitní oddíloví vedoucí, kteří mají bohaté zkušenosti v tomto oboru.

bitva


Dopravu na místo od nás a zpět budou mít vaše děti zajištěnu. Na tento typ táboru ani nepotřebujete zakupovat vůbec žádné speciální vybavení, všechno u nás budou mít vaše děti k dispozici v ceně. Stačí tedy jen sbalit vhodné oblečení, obuv, nějaké to kapesné a můžete vyrazit.


Věřte, že se zpět domů budou vaše děti vracet nadšení a plni nových dojmů a vy budete mít radost z toho, že zas celé prázdniny nestráví doma na počítači.